Konkurs na książkę 2021r.

Witajcie!

Dziś przychodzimy do Was z zapowiedzią nowego projektu ????

Jak wiecie, w maju, na Warszawskich Targach Książki zorganizowaliśmy pierwszą Galę Samowydawców, na której wręczyliśmy nagrody dla najpoczytniejszego pisarza i najlepiej sprzedającego się debiutu 2021. Nagrody te zostały przyznane na podstawie danych ze sklepu Samowydawcy.pl. ????????

Teraz idziemy krok dalej, bo chcemy wręczyć nagrodę autorowi Waszej ulubionej książki z zeszłego roku - nagrodę Czytelników! ???? I tutaj potrzebujemy Waszej pomocy ????

Zaczynamy pierwszy etap naszego głosowania.

Aby zagłosować na swoją ulubioną książkę lub książki, należy wejść na stronę sklepu Samowydawcy.pl, wyszukać ksiązkę, kliknąć zakładkę "opinie klientów" i dodać swoją opinię razem z oceną gwiazdkową ???? ⭐⭐⭐⭐⭐

 Etap pierwszy potrwa do 15.08, tak więc jesli komuś na hałdzie hańby zalega jakaś pozycja Samowydawcy, to znakomita okazja, by właśnie teraz po nią sięgnąć ????

W drugim etapie, który potrwa od 16.08 do 31.08.

10 najlepiej ocenionych pozycji w sklepie raz jeszcze podda się Waszemu głosowaniu, tym razem na naszym fp.

Każdy Wasz głos jest na wagę złota! ???? Wytypowana przez Was książka otrzyma status Najlepszej książki Samowydawców 2021 wg Czytelników, a jej autor lub autorka zostanie nagrodzony/a podczas wrześniowych Targów w mieście, w którym akurat będzie - a we wrześniu będzie się targowo działo bardzo dużo! ????

Aktywne filtry: